Zasady i warunki

Sesja

Karolina Kuraj oferuje indywidualne sesje PSYCH-K®, The Completion Process, NLP i The Emotion Code™ osobiście, a także za pomocą połączeń wideo z użyciem aplikacji Skype / FaceTime / WhatsApp / Facebook dla klientów zdalnych i międzynarodowych.

Płatność

Płatność jest oczekiwana co najmniej 24 godziny przed sesją. Przelew PayPal, przelew na konto Revolut, przelew bankowy lub gotówka są akceptowanymi formami płatności.

Zasady anulowania rezerwacji

Wszystkie opłaty za sesję nie podlegają zwrotowi, chyba że zostaną anulowane z wyprzedzeniem większym niż 24 godziny.

Spotkania anulowane z mniej niż 24-godzinnym wyprzedzeniem zostaną obciążone pełną ceną za sesję.

Brak obecności skutkuje pełną opłatą za sesję.

Punktualność

Oczekuje się przybycia na czas, aby zrealizować pełną godzinę sesji. Spóźnienie skutkuje skróconą sesją, która potrwa tylko tyle, ile czasu pozostało zgodnie z rezerwacją. W tym wypadku zostanie naliczona pełna cena sesji.

Wyłączenie odpowiedzialności

PSYCH-K®, The Completion Process, NLP i The Emotion Code™ są pomocnymi zasobami i mogą oferować korzyści dla wielu problemów psychologicznych i duchowych. NIE zastępuje diagnozy medycznej, terapii farmakologicznej, operacji, radioterapii ani innych konwencjonalnych interwencji medycznych ani pomocy w zakresie zdrowia psychicznego. Prawidłowe badania lekarskie i oceny diagnostyczne przeprowadzane przez lekarza lub innych pracowników służby zdrowia psychicznego są ważnym aspektem leczenia i dobrego samopoczucia. PSYCH-K®, The Completion Process, NLP i The Emotion Code™ to procesy ściśle ograniczone do modyfikacji emocji, przekonań i ich związku z samopoczuciem.


Karolina Kuraj NIE udziela porad medycznych ani nie zaleca stosowania jakiegokolwiek procesu lub techniki jako formy leczenia problemów fizycznych, emocjonalnych, psychicznych lub medycznych.


Wszyscy klienci powinni skonsultować się ze swoim lekarzem lub terapeutą zdrowia psychicznego, jeśli są zaniepokojeni udziałem w procesach PSYCH-K®, The Completion Process, NLP i The Emotion Code™. Zamiarem Karoliny Kuraj jest udzielanie informacji, które pomogą klientowi w osiągnięciu dobrego samopoczucia emocjonalnego i duchowego.

Poufność

Proszę zrozumieć, że praca, którą wspólnie wykonujemy, nie jest terapią, a zgadzając się na sesję potwierdzasz, że jesteś stabilny/a emocjonalnie, zdrowy/a psychicznie i osobiście odpowiedzialny/a za wszystkie własne decyzje i zobowiązania. Wszystkie informacje, które udostępniasz podczas naszych sesji są ściśle poufne, o ile pozwalają na to przepisy prawa. Należy pamiętać, że jako facylitator nie mam tego samego rodzaju „przywileju” komunikacji, który zgodnie z prawem może mieć terapeuta.

Umowa

Jeśli do tej pory nie zostało to zrobione, należy podpisać umowę i wysłać ją e-mailem przed naszą pierwszą zaplanowaną sesją.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie: karolina.kuraj@gmail.com

© KarolinaKuraj.com 2022 All rights reserved

Zasady i warunki    Polityka Pruwatności    Kontakt