PSYCH-K®

Jeżeli zmagasz się z negatywnymi przekonaniami, to jest to czego szukasz!

PSYCH-K® jest jednym z dwóch najbardziej wydajnych, szybkich

i potężnych z moich narzędzi, których używam, aby stworzyć trwałą zmianę dla moich klientów - podczas zaledwie jednej sesji możemy przeprogramować wiele podświadomych ograniczających przekonań oraz przetransformować emocje takie jak stres, smutek, gniew, żal, frustracja, bezsilność, wstyd, poczucie winy itp.

PSYCH-K® jest powszechnie określany jako proces duchowy z korzyściami psychologicznymi.

PSYCH-K® to narzędzie, które zmienia Twoje podświadome systemy wierzeń, dzięki czemu życie staje się lepsze i bardziej satysfakcjonujące. Jest to prosty proces, który pomaga komunikować się

z podświadomością, dzięki czemu możesz zmienić ograniczające przekonania na temat własnej samooceny, relacji, dobrobytu, wydajności pracy, zdrowia fizycznego i wiele więcej!

PSYCH-K® to bardzo szybka

i efektywna metoda zmiany Twoich przekonań!

Obejrzyj wideo Dr. Bruce'a Liptona, światowej sławy biologa komórkowego, opowiadającego o PSYCH-K® połączeniu pomiędzy naszem świadomym i podświadomym umysłem oraz o tym, jak PSYCH-K® może zmienić system wierzeń w mniej niż 15 minut!

(obecnie tylko w języku angielskim)

Ilekroć mamy w głowie myśl, która powoduje, że czujemy określoną emocję, wzmacniamy określoną ścieżkę neuronową - serię połączonych nerwów, wzdłuż których impulsy elektryczne przemieszczają się w ciele. Ta zdolność mózgu do tworzenia i reorganizacji połączeń synaptycznych nazywa się neuroplastycznością. Potraktujmy ścieżki neuronowe jako program w podświadomości, który jest automatycznie odtwarzany w tle Twojego życia. Według neurobiologii 95% naszych decyzji opiera się na naszej podświadomości, co oznacza, że ​​przez większość naszego codziennego życia automatycznie reagujemy na bodziec zgodnie z naszym programem!

Dzięki neuroplastyczności możemy zmieniać nasze systemy przekonań, a tym samym nasze życie. Balans PSYCH-K® polega na tworzeniu nowych ścieżek neuronowych, a tym samym zmienia Twoje przekonania i postrzeganie, wpływające na Twoje życie na poziomie komórkowym. Balans ten przyspiesza indywidualny i globalny rozwój duchowy, przynosząc większe poczucie spełnienia, satysfakcji i celu w życiu.

Jak działa PSYCH-K®?

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest PSYCH-K®, jak może Ci pomóc i na czym polega Balans PSYCH-K®!

Nawet jeżeli masz określony system wierzeń przez całe życie, PSYCH-K® może go zmienić w ciągu kilku minut! Proces ten polega na uwalnianiu oporu między dwiema półkulami, co powoduje zmiany w mózgu, a tym samym poprawia

Twoje życie!

PSYCH-K® umożliwia szybkie uwolnienie

i natychmiastową transformację Twoich ograniczających przekonań!

Wyniki Balansu PSYCH-K® można odczuć bardzo szybko lub mogą ewoluować z czasem (do kilku tygodni po sesji).

Niektóre zalety PSYCH-K® to:

- poprawa zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego

​- powstawanie zdrowszych nawyków

​- poczucie bycia bardziej energicznym

​- więcej sukcesów w życiu personalnym i zawodowym

​- poczucie spełnienia

​- większa pewność siebie oraz wyższe poczucie własnej wartości

​- więcej obfitości

​- poczucie relaksu

​​- lepsza wydajność

​​- ​poczucie lekkości

- poprawa relacji i związków

​- większe zaufanie do siebie i swoich umiejętności

 • poprawa zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego
 • ​powstawanie zdrowszych nawyków
 • ​poczucie bycia bardziej energicznym
 • ​więcej sukcesów w życiu personalnym i zawodowym
 • ​poczucie spełnienia
 • ​większa pewność siebie oraz wyższe poczucie własnej wartości
 • więcej obfitości
 • ​poczucie relaksu
 • ​​lepsza wydajność
 • ​​​poczucie lekkości
 • poprawa relacji i związków
 • ​większe zaufanie do siebie i swoich umiejętności


Balans PSYCH-K® jest procesem zaprojektowanym w celu stworzenia zrównoważonej komunikacji z obiema półkulami kory mózgowej. Ten „stan całego mózgu” drastycznie zmniejsza odporność na zmiany w podświadomości. Jest idealny do zaprogramowania nowych pozytywnych przekonań, które wspierają Twoje cele.

PSYCH-K® łączy naukę psychoterapii, epigenetyki, neuroplastyczności i fizyki kwantowej.

PSYCH-K® to wyjątkowy proces ewoluujący z lat badań mózgu oraz setek sesji z indywidualnymi osobami i grupami. Kliknij tutaj, aby zagłębić się

w badania neuronauki na temat Stanu Całego Mózgu oraz tutaj, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące

PSYCH-K® (informacje tylko w języku angielskim).
Rezultaty

Możliwe jest przeprowadzenie sesji online w postaci wideorozmowy. Pracuję z ludźmi z całego świata. Sprawdź poniżej moje referencje oraz wiadomości, które otrzymałam od moich klientów.

'Od razu po sesji czułam się bardzo spokojna i myślę, że na początku byłam trochę sceptyczna, a okazało się, że ostatnie kilka tygodni całkowicie mnie zmieniło! Zobaczyłam, że mój sposób myślenia się bardzo zmienił... Od razu będziesz się czuć komfortowo podczas sesji z Karoliną, która emanuje pozytywną energią i jest po prostu wspaniałą osobą.'

— Julia T.

'Nie mogłam pojąć, jak ktoś mógłby mi płacić za moją wartość, a teraz moje poczucie wartości jest na tyle silnie, że dostałam 2 różne propozycje pracy z pensją, która jest zgodna z moją wartością - dużo większą niż standardowa pensja w tym samym zawodzie...

Był to dla mnie naprawdę przełomowy moment!'

— Danielle F.S.

MOJE WYJĄTKOWE METODY TERAPEUTYCZNE

MOJE WYJĄTKOWE METODY TERAPEUTYCZNE
Zapisz się na sesję

Jeśli chcesz zapisać się na sesję transformującą życie, połączyć się ze swoim prawdziwym ja i zyskać osobistą siłę, aby prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie, zarezerwuj sesję ze mną poniżej.

Cena jednej 1,5h sesji wynosi 999 PLN (lub 250 USD).

Preferowany przelew na polskie konto bankowe - skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dane do przelewu.


Jeżeli chcesz zapłacić przez PayPal, kliknij tutaj.
Kontakt

Proszę o kontakt, jeśli jesteś gotowy/a na transformację!

Większość moich sesji odbywa się online (Skype, Facebook lub Whatsapp), można się również spotkać ze mną osobiście - obserwuj mnie na Instagramie i sprawdź, gdzie na świecie obecnie mieszkam :-)

Sprawmy, aby Twoje życie było pełne miłości, radości,

mocy i możliwości!


Facebook:

Facebook:

Instagram:

Instagram:

E-mail:

karolina.kuraj@gmail.com

E-mail:

karolina.kuraj@gmail.com

Skype:

Skype:

karolina.kuraj

karolina.kuraj

Copyright 2021 - KarolinaKuraj.com

karolina.kuraj@gmail.com

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.

FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.