The Completion Process

Odrzuć Ciężar Przeszłości - Sztuka Odzyskiwania Siebie

The Completion Process jest rewolucyjnym procesem leczenia wszelkiego rodzaju problemów emocjonalnych, mentalnych i fizycznych. Proces ten został stworzony przez Teal Swan. Pozwala on odkryć źródło bólu i znaleźć odpowiedni sposób na jego uśmierzenie. The Completion Process zawiera kluczowe elementy pracy z wewnętrznym dzieckiem i tzw. ‘cieniem personalnym’ - częścią nas, której nie jesteśmy świadomi. Proces ten prowadzi Cię do głęboko zakopanych w podświadomości wspomnień i pomaga poszerzyć świadomość tego, co konkretnie sprawiło, że poczułeś/poczułaś się tak, jak się czujesz. 

OBEJRZYJ TEN FILM, aby dowiedzieć się więcej o The Completion Process!

18 kroków The Completion Process obejmuje:

 • Stworzenie całkowicie bezpiecznej przystani mentalnej, w której dziecięcy aspekt bolesnego wspomnienia zostaje przeniesiony po rozwiązaniu oryginalnej sceny wspomnienia.
 • Walidacja - przekazanie bolesnej emocji wiadomości, że uważamy ją za ważną.
 • Odnalezienie pochodzenia danego poczucia pytając: „Kiedy po raz pierwszy poczułem to uczucie?”.
 • Oczekiwanie na ulgę wewnątrz wspomnienia - pozwalając, by uczucie naturalnie zmieniło się w kierunku ulgi.
 • ​Oczyszczenie i uzdrowienie - rytuał zamknięcia wspomnienia o traumie i rozpoczęcia „nowego życia”.

The Completion Process pomaga leczyć oraz przekształcać wszelkiego rodzaju urazy, takie jak: uzależnienia, depresja, lęk, stres, porzucenie, smutek, samotność, poczucie winy, wstyd, bezsilność, nienawiść do siebie, gniew, strach, zaburzenia jedzenia, otyłość, wahania nastroju, PTSD i wszystko inne, co jest źródłem bólu, dyskomfortu oraz oporu w Twoim życiu.

Ciekawi Cię The Completion Process?

Obejrzyj wideo Teal Swan - twórczyni CP (obecnie tylko w języku angielskim).

Definicja traumy to cierpienie bez rozwiązania. Z tej definicji wynika, że każdy doświadczył kiedyś jakiejś traumy. 

Nawet jeśli nasze dzieciństwo wydaje się idealne i szczęśliwe, możemy doznać traumy spowodowanej zupełnie naturalnymi wydarzeniami, takimi jak dyskomfort podczas porodu, stres pierwszego dnia w szkole, poczucie bycia niedocenianym przez jednego z naszych rodziców itp. Wielokrotne przechodzenie przez The Completion Process sprawia, że ​​czujemy się coraz bardziej kompletni, spełnieni i pełni energii.

Niektóre zalety The Completion Process to:

 • iwzrost energii i wydajności
 • ​poprawa związków i interakcji społecznych
 • ​więcej miłości do samego siebie
 • ​redukcja stresu
 • ​wyższa samoocena
 • ​poprawa snu
 • ​lepszy obraz siebie
 • ​powrót do regularnych nawyków żywieniowych
 • wzrost energii i wydajności
 • ​poprawa związków i interakcji społecznych
 • ​więcej miłości do samego siebie
 • ​redukcja stresu
 • wyższa samoocena
 • ​poprawa snu
 • ​lepszy obraz siebie
 • ​powrót do regularnych nawyków żywieniowych

Pozwól sobie znów poczuć się kompletnym!
Rezultaty

„Odbyłem wiele kursów rozwoju osobistego, byłem na seminariach NLP, hipnoterapii, zrobiłem wiele rzeczy... Praca z Karoliną była zupełnie inna niż wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem... To było bardzo głębokie. Przywoływaliśmy stłumione wspomnienia, o których nawet nie wiedziałem... Po przejściu przez proces czuję lekkość oraz swobodę nie tylko w moim umyśle, ale również emocjonalnie.”

— Jordan D.


`Czułam się bardzo słaba i bezwartościowa... czułam, że nie jestem wystarczająco dobra i muszę coś udowodnić, żeby być kochaną...

Czuję, że praktycznie się przeprogramowałam. Czuję się potężna, wartościowa i nie mogę się doczekać rozpowszechniania tego poczucia... Bardzo polecam! Karolina jest świetna!'

— Elisa C.


„Przez ostatnie 4 lata brałem leki, co pomagało, ale nie tłumiło bólu w pełni... Byłem sceptyczny co do procesu, ale dałem mu szansę… Nie odczułem żadnego bólu w nogach od czasu sesji... Bez względu na Twoją sytuację, jeśli dostaniesz szansę na sesję z Karoliną, zrób to, ponieważ to będzie najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podejmiesz.”

— Daniel B.

„Byłem oszołomiony tym, jak głęboko mogłem wejść w moją podświadomość. Karolina była w stanie poprowadzić mnie przez proces i dotrzeć do źródła, w którym moje przekonania i emocje były uwięzione. Po sesji zauważyłem postęp tam, gdzie go wcześniej nie było. To było prawie tak, jakbym miał brudną przednią szybę w moim samochodzie, a Karolina była w stanie pomóc mi zetrzeć brud do momentu, w którym uzyskałem przejrzystość.”

— Andrew R.

„Zrobiłyśmy coś, co ona nazywa Integracją Części, co było naprawdę świetne. To było jak harmonijne rozwiązanie konfliktu pomiędzy różnymi częściami mnie, dzięki czemu mogłam osiągnąć to, czego chciałam w życiu... Dobrze jest wiedzieć, że bez względu na to co mnie blokuje, Karolina zawsze będzie miała narzędzia, które pomogą mi przez to przejść.”

— Danielle F.S.

„W ciągu ostatniego miesiąca od czasu tego procesu nie zaznałam zazdrości w taki sam sposób, w jaki ją wcześniej przeżywałam… To niesamowite, że zauważyłam zmianę w sobie i zmianę w mojej reakcji na życiowe sytuacje - bez zazdrości!”

— Cree L.

MOJE WYJĄTKOWE METODY TERAPEUTYCZNE
Zapisz się na sesję

Jeśli chcesz zapisać się na sesję transformującą życie, połączyć się ze swoim prawdziwym ja i zyskać osobistą siłę, aby prowadzić bardziej satysfakcjonujące życie, zarezerwuj sesję ze mną poniżej.

Cena jednej 1,5 godzinnej sesji wynosi 999 PLN (lub 250 USD).

Preferowany przelew na polskie konto bankowe - skontaktuj się ze mną, aby otrzymać dane do przelewu.


Jeżeli chcesz zapłacić przez PayPal, kliknij tutaj.
Kontakt

Proszę o kontakt, jeśli jesteś gotowy/a na transformację!

Większość moich sesji odbywa się online (Skype, Facebook lub Whatsapp), można się również spotkać ze mną osobiście - obserwuj mnie na Instagramie i sprawdź, gdzie na świecie obecnie mieszkam :-)

Sprawmy, aby Twoje życie było pełne miłości, radości,

mocy i możliwości!


Facebook:

Facebook:

Instagram:

Instagram:

E-mail:

karolina.kuraj@gmail.com

E-mail:

karolina.kuraj@gmail.com

Skype:

Skype:

karolina.kuraj

karolina.kuraj

Copyright 2021 - KarolinaKuraj.com

karolina.kuraj@gmail.com

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc.

Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way.

FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.